„Magia ślubu” – 3 marca 2011

„Magia ślubu” – pokaz florystyczny bukietów ślubnych, sukien, makijażu, fryzur oraz fotografii ślubnej” to pomysł osób znających tajniki najważniejszego dnia w życiu – ŚLUBU! Eleganckie wnętrza przyjęcia ślubnego, cudowna suknia, piękny bukiet kwiatów, niecodzienna oszałamiająca fryzura, makijaż podkreślający urodę oraz pamiątkowa, wydawałoby się zawsze żywa fotografia, to oprócz miłości najważniejsze dodatki sprawiające, że ślub jest niezapomnianym wydarzeniem zarówno dla narzeczonych jak i dla gości.

W naszym klimatycznym hotelu 3 marca 2011 roku swoje umiejętności zorganizowania tego najważniejszego dnia zaprezentowali mistrz florystyki Piotr Marzec, Jolanta Typiak – właścicielka pracowni ”I love you” szyjącej sukne ślubne, uczennice Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego, które wykonały fryzury oraz makijaż ślubny, a na fotografii niezapomniane chwile upamiętnili państwo Jolanta i Łukasz Halczak z Agencji fotograficznej Zoom-Foto. Swoje doskonałe umiejętności wokalne zaprezentowali Łukasz i Tomek z zespołu FEELING BAND.

Gościem wieczoru był znany fraszkopisarz pan Marian Kaczmarczyk, który jak sam mówi, od 50 lat ma romans… z fraszką! Pan Marian zaprezentował Gościom swoje, jakże trafnie spuentowane utwory, zachęcając tym samym wszystkich zebranych do konkursu na najpiękniejsze, oryginalne, rymowane życzenia dla Młodej Pary. Poniżej prezentujemy najwyżej ocenione życzenia. Noty wystawiała specjalnie wybrana kapituła – Marian Kaczmarczyk-przewodniczący, pani Teresa Madej, pani Iwonna Stopczyńska oraz pan Tomasz Kossowski .

„Jedzie w życie orszak biały, a po drodze ma Carskie Koszary! Niech Wam życie pięknie płynie jak te dziś cudowne chwile…” autor: Anna N.

„Żyjcie zdrowo i radośnie jak się żyje w życia wiośnie. I tak przeżywajcie świat choćby przez 50 złotych lat!” autor: Krystyna W.

„Badzcie dla siebie i ziarnkiem pieprzu i szczyptą soli, tym co cieszy i tym co boli. Trwajcie razem gdy miłość w rozkwicie i gdy ku jesieni swe kroki skierujecie życie” autor: Paula P.