Przyjęcia okolicznościowe

Z przyjemnością i niezwykłą starannością zadbamy o to, aby Państwa uroczystość była wyjątkowa i udana. W trakcie planowania danego przyjęcia, indywidualnie omawiamy menu oraz organizację imprezy, stosując się do życzeń i sugestii naszych klientów.

Restauracja

Restauracja Carskie Koszary*** jest miejscem organizacji eleganckich kolacji, bankietów i przyjęć weselnych. Duży wybór dań wywodzących się z tradycyjnej polskiej kuchni wzbogaconej o potrawy kuchni rosyjskiej i ukraińskiej, aromatyczna kawa, wyśmienite ciasta oraz przetwory własnego wyrobu zyskały uznanie nie tylko wśród zamojskich smakoszy, ale również wśród Gości hotelowych przyjeżdżających tu z całej Polski i zagranicy.

Zadzwoń i zarezerwuj termin

Nasze udogodnienia

50 miejsc

50 miejsc noclegowych w 22 pokojach

Sala konferencyjna

Klimatyzowana sala konferencyjna

Ogródek

Restauracyjny ogródek w cieniu parasoli

Klimatyzacja

Pokoje oraz sale są klimatyzowane

Przyjęcia weselne

Przyjęcie weselne w obiekcie Carskich Koszar to wyśmienita uczta, świetna organizacja i wspaniała atmosfera. Zadbamy o to, aby każde przyjęcie stało się niepowtarzalnym wydarzeniem. Zorganizujemy zarówno kameralny obiad po uroczystości ślubnej, jak i przyjęcie weselne do 150 osób. Zatroszczymy się o właściwą oprawę tego wieczoru – muzykę, kwiaty, dekoracje stołu, atrakcje kulinarne (tort weselny, fontanna czekoladowa).
Młoda Para otrzyma od nas prezent – noc poślubną w apartamencie!

Zadzwoń i zarezerwuj termin

Bankiety i catering

Zgodnie z indywidualnymi wymaganiami naszych Gości przygotujemy zarówno wykwintną kolację przy świecach i nastrojowej muzyce, jak i obfity szwedzki stół. W naszej ofercie znajdują się potrawy regionalne oraz bogaty wybór dań kuchni rosyjskiej i ukraińskiej. Na życzenie zadbamy również o dodatkową rozrywkę (muzyka na żywo, kabaret, imprezy tematyczne).

Zapewniamy profesjonalną organizację przyjęć i bankietów we wskazanym przez Państwa miejscu oraz kompleksową obsługę spotkań do 100 osób.

Zadzwoń i zarezerwuj termin

Nasze udogodnienia

Sala restauracyjna

Sala restauracyjna z barem

Parking

Bezpłatny monitorowany parking

Depozyty

Bezpieczne miejsce do przechowania

PL / ENG

Mówimy w języku polskim i angielskim

Uroczystości okolicznościowe

Świętowanie szczególnych okazji należy starannie przygotowywać. Organizujemy rózne imprezy okolicznościowe: komunie, chrzciny, jubileusze, rocznice, Andrzejki, bale sylwestrowe, bale karnawałowe oraz inne uroczystości i zabawy. Profesjonalna i miła obsługa, pięknie udekorowana sala oraz dania z wyśmienitego menu umilą atmosferę świętowania.

Zadzwoń i zarezerwuj termin

Zapytaj o termin

Zapraszamy do zapytania o termin poprzez formularz kontaktowy. Odpowiadamy bardzo szybko 🙂

Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z naszą Polityką prywatności.