V CHARYTATYWNE OSTATKI KARNAWAŁOWE A.D 2016

Piąte Charytatywne Ostatki Karnawałowe to już wydarzenie cykliczne, co daje nam ogromną satysfakcję. Jak co roku Carskie Koszary*** wraz ze Stowarzyszeniem „Krok za Krokiem” zorganizowały zabawę charytatywną, z której dochód został przekazany przez Właścicieli Hotelu Carskie Koszary*** na rzecz Stowarzyszenia. W tym roku impreza odbyła się pod hasłem „Zbieramy na utworzenie wspomaganych mieszkań dla dorosłych niepełnosprawnych wychowanków Stowarzyszenia. Jak zawsze nie brakowało szlachetnych zamościan, którzy dowiedli, że mają otwarte serce na potrzeby innych.
Honorowy patronat nad wydarzeniem objął prezydent Miasta Zamość Pan Andrzej Wnuk, natomiast patronat medialny objęły Zamojska Telewizja Kablowa Video-Kadr, Kronika Tygodnia, Tygodnik Zamojski, Gazeta Miasta, ZamoscOnLine, Ezamość i Radio Lublin. Restauracja Carskich Koszar*** przygotowała wyborowe menu, a doskonałą zabawę przy muzyce na żywo zapewnili Krzysztof Stopa, Magda Stopa i Andrzej Fil. Znakomita muzyka zapełniała parkiet tańczącymi non stop!!!Emotikon smile
Możemy stwierdzić, że filantropów nie brakuje i ten fakt jest bardzo budujący. Wrzucając datek Goście mogli nabyć wspaniałe ozdoby, przygotowane pod okiem opiekunów przez podopiecznych Stowarzyszenia. Przy zakupie każdy otrzymywał los, który upoważniał do wzięcia udziału w losowaniu atrakcyjnych nagród, między innymi ekspresu do kawy czy sznura pięknych pereł. Warto dodać, że zabawa o wymiarze charytatywnym powoduje, że wszyscy są wygrani! Już dzisiaj zapraszamy za rok do wzięcia udziału w Szóstych Charytatywnych Ostatkach Karnawalowych! Do zobaczenia!